Vlaječka klubu

AKTUALITY

 

Používáte rozlišení

   
 

TOPlist

 

 
 
 
 
 

 

Muži prohráli doma s Lubnou 1:5 a dorost porazil doma Chvalčov 6:3.

 

   TRÉNINKY:    MUŽI - ST - 17:30 hod. - hřiště Mrlínek
                          MUŽI - PÁ - 17:30 hod. - hřiště Mrlínek
                          ST.DOROST - PÁ
                          ST.PÁNI - PÁ
 ______________________________________________________________________
   ROZPIS :     JARO 2018 PDF XLS
 
______________________________________________________________________

           

           
            Rozhodčí:
            Odjezd od Sušila v 15:15 hod.


   22.4.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - 18.kolo - hřiště Pod duby
 
          MRLÍNEK - Lubná          1:5   (1:0)
   Branka: 13.penalta Vyoral Štěpán(5)
  
Sestava: Vlasák Marek - Heryán Mojmír, Hradil Tomáš, Horák Radek,
   Podzemný Ondřej, Josinek Lukáš, Vyoral Štěpán (80.Šálek Ondřej),
   Vlasák Ondřej, Pešout Timon, Horák David, Novák Radek (68.Žídek Radim)

   Rozhodčí: Tesař, diváků: 120
   Žlutá karta: 38.Hradil Tomáš(4)
 
  Vývoj utkání: 13.penalta Vyoral Štěpán 1:0, 60.penalta Lubná 1:1,
   62.Lubná 1:2, 81.Lubná 1:3, 83.Lubná 1:4, 86.Lubná 1:5  

   Loukov - Počenice-Tetětice   0:1   Chropyně B - Holešov B   1:4
   Záhlinice - Komárno-Osíčko   2:3p  Skaštice B - Kvasice B   0:4
   Těšnovice - Chvalčov   4:0           Zdounky - Němčice   1:2


   22.4.2018 – mistrovské utkání - DOROST - 12.kolo - hřiště Pod duby
           MRLÍNEK - Chvalčov          6:3   (4:0)
   Branky: 1.,17.,47.Baďuřík Marek(20), 11.,51.Zemánek Jaroslav(6),
               25.Beza Jindřich(5)
   Sestava: Vlasák Marek - Baďuřík Marek, Beza Jindřich, Beza Vlastimil,   
  
Hurt Štěpán, Smejkal Dominik, Zemánek Jaroslav, Chuděj Martin,
   Šálek Ondřej

   Zdounky - Bezměrov-Zlobice   2:7

   20.4.2018 – přátelské utkání 2x40min. - ST.PÁNI - hřiště Pod duby
           MRLÍNEK - Stančík Team BpH 1994          4:3   (2:0)
   Branky: 20.Mikov Jurij, 30.Žaloudík Lubomír, 42.Horák Josef,
               71.Kundera Hynek
   Sestava: Dostál Petr - Kundera Hynek, Mikov Jurij, Jakubec Stanislav,
   Hačunda Radek, Kopečný Josef, Valenta Milan, Horák Josef, Šenkyřík
   Jaroslav, Heryán Mojmír, Kratochvíl Robert, Novák Oldřich, Šenkyřík
   Tomáš, Mikeška Petr, Žaloudík Lubomír
   (Hošťálek Zdeněk ml., Zicháček Michal)
   Rozhodčí: Žaloudík Miroslav

             
   
Program kola:   
   
29.dubna 2018 (neděle) - 19.kolo - hřiště Němčice
   
MUŽI venku - NĚMČICE, začátek zápasu v 16.30 hod.
    Rozhodčí:

   
28.dubna 2018 (sobota) - 13.kolo - hřiště Bezměrov
   
DOROST venku - BEZMĚROV-ZLOBICE, začátek zápasu v 16.30 hod.
    Rozhodčí:

   
Program dohrávek:
    1.května 2018 (úterý) - 14.kolo - hřiště Pod duby
   
MUŽI doma - ZÁHLINICE, začátek zápasu v 16.30 hod.
    Rozhodčí: 
   
Služba: 

   
1.května 2018 (úterý) - 1.kolo - hřiště Zdounky
   
DOROST venku - ZDOUNKY, začátek zápasu v 11.00 hod.
    Rozhodčí: 

   
Program dalšího kola:
    6.května 2018 (neděle) - 20.kolo - hřiště Pod duby
   
MUŽI doma - KOMÁRNO-OSÍČKO, začátek zápasu v 16.30 hod.
    Rozhodčí:
   
Služba: 

   
6.května 2018 (neděle) - 14.kolo - hřiště Pod duby
   
DOROST doma - SKAŠTICE, začátek zápasu ve 13.30 hod.
    Rozhodčí: 



   
Další akce:
    5.5.2018 - od 13:00 hod. - TURNAJ st.pánů, los turnaje
    5.5.2018 - od 20:00 hod. - ZÁBAVA Kosovci

           

  
Aktuální úřední zpráva OFS Kroměříž (21.4.2018)
   Zpráva výkonné výboru OFS Kroměříž 3/2018 (6.4.2018)

                   

 

 

Copyright © 2003 WWW.TJMRLINEK.CZ