Vlaječka klubu

AKTUALITY

 

Používáte rozlišení

   
 

TOPlist

 

 
 
 
 

Muži prohráli doma se Zborovicemi 0:2.

 

   TRÉNINKY:    MUŽI - ST+PÁ od 18:00 hod.
                          ST.DOROST - PÁ od 18:00 hod.
                          ST.PÁNI
 ______________________________________________________________________
   ROZPIS :     PODZIM 2018 PDF XLS
 
______________________________________________________________________

            Tréninky ST+PÁ od 18:00 hod.
           
            Odjezd od Sušila v 15:00 hod.   Rozhodčí:

           
            PROPOZICE


  
19.8.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - 3.kolo - hřiště Pod duby
       
MRLÍNEK - Zborovice          0:2   (0:1)
   Sestava: Novák Radek - Hradil Tomáš, Horák Radek, Žídek Radim,
   Solař Jakub (65.Hlava Martin), Podzemný Ondřej (86.Vlasák Ondřej),
   Josinek Lukáš (88.Šálek Ondřej), Rybka Ondřej, Vyoral Štěpán, Horák
   David, Holec Martin (78.Heryán Mojmír)
   Žluté karty: nikdo(1)
   Rozhodčí: Tříska, diváků: 80
   Vývoj zápasu:
43.Zborovice 0:1, 54.Zborovice 0:2

   Komárno-Osíčko - Chvalčov   3:0 kont.   Skaštice B - Záhlinice   2:1
   Lubná - Němčice   1:3                         Počenice-Tetětice - Břest   1:0
   Zdounky - Kvasice B   4:1                    Střílky - Těšnovice   0:1


  
11.8.2018 – mistrovské utkání - MUŽI - 2.kolo - hřiště Kvasice
       
Kvasice B - MRLÍNEK          1:0   (1:0)
   Sestava: Novák Radek - Hradil Tomáš, Horák Radek, Kušík Vladimír
   (41.Hlava Martin), Solař Jakub, Podzemný Ondřej, Josinek Lukáš, Rybka
   Ondřej, Vlasák Ondřej (57.Vyoral Štěpán), Horák David, Holec Martin
   Žluté karty: 20.Novák Radek(1), 75.Hradil Tomáš(1), 89.Podzemný
   Ondřej(1)
   Rozhodčí: Tesař-Skyba-Mucha, diváků: 80
   Vývoj zápasu:
20.penalta Kvasice B podražení brankářem 1:0

   Zborovice - Skaštice B   4:0         Záhlinice - Počenice-Tetětice   2:1p
   Břest - Lubná   6:2                     Chvalčov - Střílky   2:4
   Němčice - Komárno-Osíčko 5:3      Těšnovice - Zdounky   3:0


  FOTO 55.let TJ
   https://tjmrlinek.rajce.idnes.cz/2018-08-04_- 
   _55.let_TJ_Sokol_Mrlinek_Internacionalove_Baniku_Ostrava/

   4.8.2018 – přátelské utkání - MUŽI – Mrlínek - 55 LET - 2x35min.
   MRLÍNEK Internacionálové Baníku Ostrava   4:4 (1:2, penalty 2:3)
   Branky Mrlínek: Josinek Lukáš, Horák David, Rybka Ondřej, Žídek Radim
   Branky Baník:
Poštúlka Marek, vlastní, Tchuř Daniel, Daněk Václav
   Penalty:
1.Moravec David 0:1 - 1.Heryán Mojmír chycena 0:1 - 2.Tchuř
   Daniel 0:2 - 2.Josinek Lukáš chycena 0:2, 3.Drozd Petr 0:3 - 3.Vyoral
   Štěpán 1:3, 4.Bauman Petr chycena 1:3 - 4.Podzemný Ondřej 2:3,
   5.Antalík Augustín vedle 2:3 - 5.Rybka Ondřej břevno 2:3
   Sestava Mrlínek:
Vlasák Marek, Novák Radek - Hradil Tomáš, Žídek
   Radim, Heryán Mojmír, Podzemný Ondřej, Zapletal Rostislav, Holec Martin,
   Rybka Ondřej, Vyoral Štěpán, Kušík Vladimír, Šálek Ondřej, Josinek Lukáš,
   Horák David, Vlasák Ondřej, Solař Jakub, Hlava Martin
   Sestava Baník: Šmíra Karel (Vítkovice, reprezentant ČR v sálové
   kopané, host Baníku),
Bolf René (1974) - Baník Ostrava (1x mistr
   2003/04), Sparta Praha (2x mistr 1999/00 a 2000/01), Karviná, Auxerre
   (FRA), Reprezentant ČR (34 zápasů, 3.místo ME 2004), Staš Ivo (1965) -
   Baník Ostrava, Drnovice, Aston Villa (ENG), Brno, Vítkovice, Dukla Praha,
   Reprezentant ČSFR (1 zápas), Vrťo Dušan (1965) - Baník Ostrava, FC
   Dundee United (SCO), Senica (SVK), Banská Bystrica (SVK), Reprezentant    SR (1 zápas = 1 branka), trenér, Drozd Peter (1973) - Baník Ostrava (1x
   mistr 2003/04), Hradec Králové, Žilina (SVK), Kladno, Hlučín, Darkovičky,
   Antalík Augustín (1953) - Baník Ostrava (2x mistr 1979/80 a 1980/81),
   Prievidza (SVK), Nitra (SVK), Veselý Petr (1971) - Baník Ostrava, Hradec
   Králové, Drnovice, Slovan Bratislava, Hlučín, Patraikos (GRE),
   Reprezentant ČR (2 zápasy), Tchuř Daniel (1976) - Baník Ostrava, Slavia
   Praha, Vítkovice, Mladá Boleslav, Karviná, Ujpest FC (HUN), Artmedia
   Bratislava (SVK), Bohuslavice, mládežnický reprezentant ČR, Zajaroš Petr
   ml. (1983) - Baník Ostrava, FC Coburg (GER), Poštulka Marek (1970) -   
  
Drnovice, Baník Ostrava, Viktorie Žižkov, Karviná, Vítkovice, Tábor,
   Reprezentant ČR (4 zápasy = 3 branky), trenér, Daněk Václav (1960) -
   Baník Ostrava (2x mistr 1979/80 a 1980/81), Dukla Praha, FC Innsbruck
   (AUT, 2x mistr 1989/90 a 1990/91), Le Havre (FRA), Reprezentant ČSSR,
   trenér, Bauman Petr (1961) - Baník Ostrava, Cheb, Zbrojovka Brno,
   Třinec, mládežnický reprezentant ČSSR, Moravec David (1973) - HC
   Vítkovice (2x druhý 1996/97 a 2001/02), Buffalo Sabres (1 zápas NHL),
   Jaroslavl (RUS), Plzeň, Malmö (SWE), Hämeenlinna (FIN), Wolfsburg (GER),
   Třinec, Havířov, Šumperk, Liptovský Mikuláš (SVK), Nitra (SVK), Orlová,
   Reprezentant ČR (2x zlato 1999, 2001), Zimní OH Nagano (JPN, zlato
   1998), host Baníku, Kosňovský Michal - Baník Ostrava, Moravčík Jan
   (1954) - Vítkovice, Trenčín (SVK), Piešťany (SVK), host Baníku, vedoucí
   družstva - Šrámek Lubomír (1957) – Baník Ostrava (2x mistr 1979/80 a
   1980/81), Slavia Praha, Dunajská Streda (SVK), manažér - Zajaroš Petr
   (1957) - Baník Ostrava, Banská Bystrica (SVK), Třinec, La Roche (FRA),   
  
Loudon (FRA), Reprezentant ČSSR
  Rozhodčí: Zapletal Jan - Novák Radek - Závojský Oldřich
 

  
4.8.2018 – přátelské utkání - ST.PÁNI – Mrlínek - 55 LET - 2x40min.
          MRLÍNEK – Holešovské holky          3:3   (3:1, penalty 2:1)
   Branky Mrlínek: Otáhal Jaroslav, Horák Josef, Mikov Jurij
   Branky HH: Šíblová Pavla, Ševčíková Adriana, Machalová Alena
   Penalty: 1.Tiefenbachová Alice chycena 0:0 - 1.Žaloudík Miroslav
   chycena 0:0, 2.Samsonová Monika 0:1 - 2.Šenkyřík Jaroslav 1:1,
   3.Šíblová Pavla břevno 1:1 - 3.Mikulík Martin 2:1, 4.Jiroušková Ema
   chycena 2:1 - 4.Rybka Jan vedle 2:1, 5.Doleželová Renata vedle 2:1
   Sestava Mrlínek:
Landiga Ludvík - Mikulík Martin, Šenkyřík Jaroslav,
  
Chaňo Petr, Horák Josef, Rybka Miroslav, Jakubec Stanislav, Otáhal
  
Jaroslav, Hačunda Radek, Žaloudík Miroslav, Rybka Jan, Mikov Jurij,
  
Mikeška Petr, Žaloudík Lubomír
   Sestava HH: Pitnerová Kateřina - Slezáčková Sabina, Křenková Markéta,
   Ševčíková Adriana, Pospíšilíková Terezie, Sklenaříková Eva, Doleželová
   Renata, Jurčíková Alžběta, Samsonová Monika, Šíblová Pavla, Schlehrová
   Marie, Machalová Alena, Jiroušková Ema, Tiefenbachová Alice, Řiháková
   Monika, Kuchařová Vendula, Mrázková Veronika
  Rozhodčí: Novák Radek - Zapletal Jan - Závojský Oldřich
  


    Program kola:   
    26.srpna 2018 (neděle) - 4.kolo - hřiště Skaštice
    MUŽI venku - SKAŠTICE B, začátek zápasu v 16.30 hod.
    Rozhodčí:
    Odjezd od Sušila: 15:00 hod.

    26.srpna 2018 (neděle) - 10.kolo - hřiště CHVALČOV !!! POZOR !!!
    DOROST(7+1) venku - CHVALČOV, začátek zápasu ve 13.30 hod.
    Rozhodčí:

    Program dalšího kola:
    2.září 2018 (neděle) - 5.kolo - hřiště Pod duby
    MUŽI doma - ZÁHLINICE, začátek zápasu v 16.30 hod.
    Rozhodčí:
    Služba od 11:30 hod.

    2.září 2018 (neděle) - 1.kolo - hřiště Pod duby
    DOROST(7+1) doma - SKAŠTICE, začátek zápasu ve 13.30 hod.
    Rozhodčí:
    Služba s muži od 11:30 hod.


    Další akce:
    25.srpna 2018 (sobota) - CYKLO - Baťák 55km
    15.září 2018 (sobota) - TENIS - turnaj čtyřhry
    20.-23.září 2018 (čtvrtek-neděle) - CYKLO - Balaton
    29.září 2018 (sobota) - TENIS - Hodový nohejbal
    13.října 2018 (sobota) - CYKLO - U.Hradiště 30-66km



  
Aktuální úřední zpráva OFS Kroměříž (17.8.2018)
   Zpráva výkonné výboru OFS Kroměříž 6/2018 (1.8.2018)

                   

 

 

Copyright © 2003 WWW.TJMRLINEK.CZ