Vlaječka klubu

AKTUALITY

 

Používáte rozlišení

   
 

TOPlist

 

 
 
 
 
 

 

Muži prohráli doma s Chropyní B 1:6.

 

   TRÉNINKY:   (datum a čas upřesňuje trenér daného družstva !!!)
                         TRÉNINK MUŽI - ST+PÁ - 17:30 hod.
 
______________________________________________________________________
   ROZPIS :     PODZIM 2017 PDF XLS
     
  
AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY OFS KROMĚŘÍŽ
 
______________________________________________________________________

           
             Sraz na hřišti v 15:30 hod. Služba od 11:30 hod. ???
            
           



    20.8.2017 – mistrovské utkání - MUŽI - 3.kolo - hřiště Pod duby
          MRLÍNEK - Chropyně B          1:6   (1:5)
    Branka: 37.Josinek Lukáš(2)
    Sestava: Vlasák Marek - Horák Radek, Josinek Lukáš, Podzemný Ondřej,
    Žídek Radim, Heryán Mojmír, Dostál Radim, Vlasák Ondřej (82.Šálek
    Ondřej), Vyoral Štěpán (74.Hlava Martin), Horák Josef (67.Hradil Tomáš,
    Horák David
    Žluté karty: 88.Hradil Tomáš(1)
    Rozhodčí: Skyba-Utěkal, diváků: 80
    Průběh zápasu: 2.,11.,14.,23.,25.Chropyně 0:5, 37.Josinek 1:5,    
   
81.Chropyně 1:6

    Holešov B - Zdounky   2:1              Lubná - Záhlinice   3:4
    Chvalčov - Kvasice B   3:1             Němčice - Loukov   3:0 
    Komárno-Osíčko - Těšnovice 1:2pp  Počenice-Tetětice - Skaštice B 2:4


    19.srpna 2017 (sobota) - TENIS - Turnaj čtyřhry
   
Pořadí ve skupinách:
    A) 1.Žaloudík L.-Kundera P.   B) 1.Duchoň D.-Minsks D.
       2.Sadil V.-Vinklárek T.          2.Otáhal J.-Otáhal A.
       3.Hynek P.-Mikeška R.          3.Duchoň T.-Adámek M.
       4.Žaloudík M.-Bajgar V.        4.Bártek B.-Charvát P.
    Semifinále:
    Žaloudík-Kundera – Otáhalovi J.+A.   6:1
    Duchoň-Minsks – Sadil-Vinklárek   6:1
    O umístění:
    o 7. a 8.místo: Žaloudík-Bajgar – Charvát-Bártek   1:6
    o 5. a 6.místo: Mikeška-Hynek – Duchoň-Adámek   1:6
    o 3. a 4.místo: Sadil-Vinklárek – Otáhalovi J.+A.   4:6
    Finále:
    Duchoň-Minsks – Kundera-Žaloudík   6:2
    Vítězi pro rok 2017 se stali Minsks Daniel a Duchoň Dominik


   
Další program:

   
Program kola:   
   
27.srpna 2017 (neděle) - 4.kolo - hřiště Pod duby
   
MUŽI doma - HOLEŠOV B, začátek zápasu v 16.30 hod.
    Rozhodčí:
   
Služba:  od 11:30 hod.

    27.srpna 2017 (neděle) - 2.kolo - hřiště Pod duby
   
DOROST doma - CHVALČOV, začátek zápasu ve 13.30 hod.
    Rozhodčí:

   
Program dalšího kola:
    2.září 2017 (sobota) - 3.kolo - hřiště Bezměrov
   
DOROST venku - BEZMĚROV-ZLOBICE, začátek zápasu v 16.00 hod.
    Rozhodčí:

   
3.září 2017 (neděle) - 5.kolo - hřiště Lubná
   
MUŽI venku - LUBNÁ, začátek zápasu v 16.00 hod.
    Rozhodčí:



  
Aktuální úřední zpráva OFS Kroměříž (18.8.2017)
   Zpráva výkonné výboru OFS Kroměříž 7/2017 (10.8.2017)

 

 

Copyright © 2003 WWW.TJMRLINEK.CZ