Vlaječka klubu

AKTUALITY

 

Používáte rozlišení

   
 

TOPlist

 

 
 
 
 
 

 

Muži prohrali v Počenicích 2:4, dorost porazil Rymice 3:2 a žáci prohráli v Žeranovicích 2:3.

 

   TRÉNINKY:   (datum a čas upřesňuje trenér daného družstva !!!)
      ST + PÁ - trénink muži           ČT - trénink st.žáci
      PÁ - trénink dorost                 PÁ - trénink st.páni 18:00 hod.
 
______________________________________________________________________
   ROZPIS :     JARO 2017 PDF XLS
     
  
AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY OFS KROMĚŘÍŽ
 
______________________________________________________________________

            
TRÉNINK MUŽI - ST+PÁ od 17:30 hod.
        
            Rozhodčí: ???                       Služba: Kušíkovci od 14:30 hod.


        
         PLAKÁTEK       Odjezd vlakem z nádraží BpH v 6:54 hod.

   23.4.2017 – mistrovské utkání - MUŽI - 18.kolo - hřiště Počenice
         Počenice-Tetětice - MRLÍNEK          4:2   (2:1)
   Branky: 40.Vlasák Ondřej(1), 65.penalta Vyoral Štěpán(6)
   Sestava: Novák Radek(71.ČK, 71.Heryán Mojmír) - Horák Radek, Heryán
   Mojmír, Kušík Radim, Vyoral Štěpán(66.ŽK), Vrubel Vít, Horák Josef,
   Holec Martin (46.Zapletal Rostislav), Vlasák Ondřej,  Horák David(29.ŽK),
   Mikov Jurij
   Vývoj utkání: 2.Počenice 1:0, 5.Počenice 2:0, 40.Mrlínek 2:1,
   60.Počenice 3:1, 65.Mrlínek 3:2, 92.Počenice 4:2

   Loukov - Skaštice B   3:2pp         Holešov B - Břest   3:1 
   Chvalčov - Roštění   5:4             Těšnovice - Střílky   1:2pp
   Komárno-Osíčko - Lubná   0:2      Zdounky - Slavkov p/H   0:3
 
   23.4.2017 – mistrovské utkání - DOROST - 14.kolo - hřiště Pod duby
         MRLÍNEK - Rymice          3:2   (2:0)          
   Branky: 39.,64.Vepřek Daniel(30), 20.penalta Beza Jindřich(3)  
   Sestava: Vlasák Marek- Šálek Ondřej, Vepřek Daniel, Hurt Štěpán, 
  
Beza Jindřich, Feix Jiří, Beza Vlastimil, Žaloudík Lubomír
  
   Bystřice p/H - Bezměrov   18:1       Martinice - Chvalčov   7:2

   23.4.2017 – mistrovské utkání - ST.ŽÁCI - 12.kolo - hřiště Žeranovice
         Žeranovice - MRLÍNEK          3:2   (3:0)
   Branky: 44.,63.Duchoň Dominik(8)
   Sestava: Zemánek Jaroslav - Smejkal Dominik, Blažek Tomáš, Heryán
   Mojmír, Vičar Libor, Duchoň Dominik, Bílek Ondřej, Chuděj Martin, Baďuřík
   Marek, Fárková  Veronika, Gábor Denis

   Zdounky - Bezměrov   6:0                   Rusava - Zlobice   0:10
   Lutopecny-Měrůtky - Skaštice   2:4

   21.4.2017 – mistrovské utkání - ST.ŽÁCI - 11.kolo - hřiště Pod duby
 
       
MRLÍNEK - Zdounky          2:1   (0:0)
   Branky: 45.,48.Baďuřík Marek(17)
   Sestava: Zemánek Jaroslav - Smejkal Dominik, Blažek Tomáš, Heryán
   Mojmír, Vičar Libor, Duchoň Dominik, Bílek Ondřej, Chuděj Martin, Baďuřík
   Marek, Fárková  Veronika, Gábor Denis

   Bezměrov - Lutopecny-Měrůtky   3:1   Lubná - Žeranovice   2:3pp
   Skaštice - Rusava  odloženo


   Program kola:   
   30.dubna 2017 (neděle) - 19.kolo - hřiště Pod duby
   MUŽI doma - LUBNÁ, začátek zápasu v 16.30 hod.
  
Rozhodčí:
   Služba: Kušíkovci 14:30 hod.

  
30.dubna 2017 (neděle) - 15.kolo - hřiště Pod duby
   DOROST(7+1) doma - CHVALČOV, začátek zápasu ve 13.30 hod.
  
Rozhodčí:

   30.dubna 2017 (neděle) - 13.kolo - hřiště Pod duby
   ST.ŽÁCI(7+1) doma - LUBNÁ, začátek zápasu v 10.00 hod.
  
Rozhodčí:


  
Program dalšího kolo:
   6.dubna 2017 (sobota) - 16.kolo - hřiště Lutopecny
   DOROST(7+1) venku - LUTOPECNY-MĚRŮTKY, začátek zápasu v 16.30 hod.
  
Rozhodčí:

   7.května 2017 (neděle) - 20.kolo - hřiště Komárno
   MUŽI venku - KOMÁRNO-OSÍČKO, začátek zápasu v 16.30 hod.
  
Rozhodčí:

   8.května 2017 (pondělí) - 15.kolo - hřiště Zlobice
   ST.ŽÁCI(7+1) venku - BEZMĚROV, začátek zápasu ve 13.00 hod.
  
Rozhodčí:

 

        
         Rozpis: 13:00-Mrlínek-Kosovci, 13:55-Bělotín-H.Poruba
                    15:10-Mrlínek-Bělotín, 16:05-Kosovci-H.Poruba
                    17:10-Kosovci-Bělotín, 18:05-Mrlínek-H.Poruba 

  
              


  
Aktuální úřední zpráva OFS Kroměříž (21.4.2017)
   Zpráva výkonné výboru OFS Kroměříž 3/2017 (18.4.2017)

 

 

Copyright © 2003 WWW.TJMRLINEK.CZ